KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 13062174
nr 1306 2174
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Kolteckning, Stilleben, Monogramsignerad. Motivet: 30x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:55:58
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
700 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist